Muğla dm inşaat

Muğla Dm İnşaat projelerinde firmamızı tercih etmektedir. Dm İnşaat tarafından yapılan bu binanın  dış cephe kaplamaları ve sütunları, kat silmeleri, yağmur saçak bantları Rönesans prekast tarafından yapılmıştır.

idaş otel

Marmaris ilçesi İçmelere mahallesinde bulunan İdaş Otel’de bizi tercih etmiştir. Dış cephe kaplaması, Kat silmeleri, saçak bantları, giriş bölümüne de sütunlar ve kemerler fiber beton ile Rönesans prekast tarafından yapılmıştır.

yazıcı malikanesi

Marmaris’te bulunan 2009 yılında tamamlanan ve 15 temmuzda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da kaldığı Yazıcı Otel malikanesinin tüm prekast cephe kaplamaları, sütunları, saçak bantları, kat silmeleri Rönesans prekast tarafından yapılmıştır.

muğla üniversite hastanesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma Hastanesi tüm prekast cephe kaplamaları, sütunları, saçak bantları, kat silmeleri Rönesans prekast tarafından yapılmıştır.

armutalan villa projeler

Marmaris Armutalan mahallesinde yapılan  villanın tüm prekast cephe kaplamaları, sütunları, saçak bantları, kat silmeleri Rönesans prekast tarafından yapılmıştır.

Marmaris kemeraltı mahallesinde bulunan apartmanın tüm dış kaplaması fiber beton ile Rönesans Prekast tarafından yapılmıştır.